Nadruk na opaskach identyfikacyjnych Cinta® – nośnik informacji i środek bezpieczeństwa

Nadruk na parasolach - wybieramy najlepsze miejsce na reklamę.

Opaski identyfikacyjne Cinta® – mocne i wytrzymałe opatentowane opracowane i opatentowane przez firmę CintaPunto. Właściwości materiału Cinta® pozwalają drukować na powierzchni opaski tekst i dowolne grafiki, w tym zdjęcia, w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu opaski jednocześnie spełniają funkcję narzędzia do zachowania porządku i bezpieczeństwa, oraz atrakcyjnego, przyciągającego uwagę nośnika reklamy.

Dlaczego opaski Cinta®?

Opaski Cinta® są wykonane z papieru syntetycznego, który wyróżnia się wytrzymałością, trwałością i przydatnością w każdych warunkach. Górna warstwa opasek jest gładka. Dlatego najlepiej nadaje się do nadruku pełnokolorowych, szczegółowych grafik i zdjęć wysokiej rozdzielczości. Inne zalety opasek identyfikacyjnych Cinta, to:

  • wysoki poziom bezpieczeństwa;
  • możliwość zbierania informacji o uczestnikach imprezy;
  • możliwość brandowania opasek za pomocą wysokiej jakości nadruku (16 kolorów);
  • mocna warstwa klejowa i ochronna perforacja;
  • możliwość indywidualnego numerowania każdej opaski;

Dzięki możliwości pełnowartościowego nadruku opaski Cinta® stają się idealnym dodatkiem reklamowym do każdego wydarzenia, a później jeszcze na długo zostaną jako pamiątka po znakomitej imprezie.

Nadruk na opaskach identyfikacyjnych Cinta®

Oferujemy 4 rodzaje opasek do zadruku: o wymiarach 19 na 250 mm oraz 25 na 250 mm, z odrywanym kuponem bądź bez. Widoczne pole zadruku na każdym z rodzajów opasek wynosi 100 mm. Na życzenie produkujemy opaski o podwyższonym poziomie zabezpieczenia z sekretnym nadrukiem i kodem kreskowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *