Magnesy na lodówkę – skuteczna reklama z dostawą do domu.

Magnesy na lodówkę - skuteczna reklama z dostawą do domu.

Magnesy na lodówkę.

Z pewnością można stwierdzić, że 9 na 10 osób mają na swojej lodówce co najmniej 2-3 magnesy przywiezionych z wczasów lub otrzymanych w prezencie do jakichś zakupów. Sporo też znajdzie się tych, kto ma całą lodówkę udekorowaną we wszelkiego rodzaju magnesy i magnesiki – must-have pamiątki z niemal każdego wyjazdu poza rodzime miasto. Dlaczego magnesy są tak popularne? Po pierwsze, dla tego rodzaju pamiątki nie potrzeba szukać miejsca w mieszkaniu, ani gromadzić je na półkach i w szufladach. Po drugie, magnesów używamy, przyczepiając za ich pomocą do lodówki karteczki przypominające o różnych sprawach dla członków rodziny i samych siebie. Nic dziwnego, że w marketingu i sprzedaży magnesy na lodówkę uznaje się za wspaniały nośnik reklamy.

Magnesy jako sposób na reklamę.

Chodzi nie tylko o to, że magnesy są na widoku codziennie i siłą rzeczy zwracają na siebie uwagę. Udowodniono, że reklama, którą widzimy u siebie w domu (na fizycznych nośnikach) wywołuję u nas dużo większe zaufanie, niż ta, którą widzimy na ulicy, w telewizji lub w Internecie. W Cintapunto produkujemy na zamówienie następujące rodzaje magnesów:

 1. Winylowe, silikonowe bądź gumowe magnesy w dowolnym kształcie, tworzące poczucie trójwymiarowego obrazu. Jest to obecnie najpopularniejsza opcja.
 2. Papierowe laminowane – najbardziej oszczędna dla budżetu opcja, ale nie mniej efektywna, niż każda inna.
 3. Plastikowe magnesy – atrakcyjne pamiątki z możliwością wykonania dowolnego rysunku lub obrazka.
 4. Akrylowe – to ten właśnie rodzaj magnesów, który najczęściej przywożą do domu z wakacji. Najbardziej powszechny rodzaj magnesów na świecie. Charakteryzują się dużym okresem żywotności i zachowaniem atrakcyjnego wyglądu przez długie lata.
 5. Magnesy-ramki do zdjęć. Nietypowe, oryginalne rozwiązanie, aby mieć ulubione zdjęcie zawsze na widoku. Nadruk loga lub reklamy wykonuje się na bokach ramki.
 6. Magnesy-kalendarze. Nic dodać, nic ująć. Obecnie też jeden z najpopularniejszych rodzajów magnesów, który na pewno zajmie centralne miejsca na drzwiczkach każdej lodówki.

magnesy na lodówkę Zamawiając magnesy reklamowe w Cintapunto, masz pewność, że:

 • otrzymasz zamówioną produkcję dokładnie w tym terminie, jaki był ustalony podczas składania zamówienia;
 • mamy największy wybór materiałów i możliwości zdobienia, więc otrzymasz unikatowe, niepowtarzalne gadżety wykonane na Twoje potrzeby;;
 • zapewniamy najwyższy poziom nadruku, który będzie atrakcyjnie wyglądać po wielu latach;
 • nie dopuszczamy błędów lub niedoskonałości w produkcji lub zdobieniu;
 • mamy politykę cenową, która wpasuje się w możliwości finansowe Twojej firmy;
 • twoje zamówienie obsługuje dedykowany manager, który zna i pamięta każdy szczegół.