Jak poprawnie dobrać opaski identyfikacyjne dla swojej imprezy?

Promocyjne szyldy i naklejki 3D

Organizacja każdej imprezy wiąże się z koniecznością kontroli dostępu ludzi na teren imprezy. Opaski identyfikacyjne, to drobny gadżet, który jest jednak w stanie zapobiec oszustwom, rozluźnić kolejki przy wyjściu oraz znacznie ułatwić pracę służby ochrony. Oprócz tego opaski identyfikacyjne, to doskonały sposób na podział uczestników imprezy na różne grupy – dziennikarzy, VIP’ów, itd. Różnych rodzajów i opcji opasek identyfikacyjnych jest mnóstwo. Jak wybrać idealnie pasujące do specyfiki konkretnej imprezy?

Na jakich wydarzeniach przydadzą się opaski identyfikacyjne?

Główne kryteria wyboru bransoletek kontrolnych, to cel i charakter wydarzenia. Jedna niezależnie od specyfiki każda opaska musi odpowiadać takim wymogom jak: wytrzymałość, odporność na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, wygoda dla uczestników imprezy oraz dla przedstawicieli służby ochrony. Krótko mówiąc, opaski identyfikacyjne muszą pomagać w zachowaniu porządku i nie przeszkadzać gościom dobrze się bawić. Opaski identyfikacyjne używane są nie tylko w klubach i na festiwalach. Często są stosowane również w klubach fitness, basenach i parkach wodnych, hotelach i innych ośrodkach rekreacyjnych. Aby zapewnić kontrolę i bezpieczeństwo w każdych warunkach, istnieje co najmniej kilka opcji opasek identyfikacyjnych.

Uwaga na materiał!

Współczesne opaski koncertowe i imprezowe mogą być wyprodukowane z różnych materiałów, każdy o swoich właściwościach i zaletach, dzięci czemu na każdą okazję można dopasować optymalną opcję:

  1. Opaski identyfikacyjne Tyvek – idealne rozwiązanie na kilkudniowe imprezy. Tyvek – to wytrzymałe tworzywo, które na zewnątrz przypomina papier, jednak jest o wiele bardziej trwały i mocny.
  2. Opaski koncertowe Cinta® – najlepsze dla jednodniowych imprez. Produkuje się takie opaski ze sztucznego papieru CIinta, który zapewnia najlepszą możliwą jakość i najszersze możliwości nadruku. Dla większego bezpieczeństwa mogą być także wyposażone w kod kreskowy lub sekretny nadruk. подойдут для однодневного мероприятия.
  3. Bransoletki silikonowe – optymalny wybór dla akcji marketingowych, socjalnych i charytatywnych. Za ich główną funkcję zazwyczaj uznaje się rozdawanie takich bransoletek jako pamiątek w zamian za udział w akcji.
  4. Opaski z tkaniny– stylowe i praktyczne. Najbezpieczniejsze rozwiązanie na długie festiwale, imprezy basenowe i open-air. Materiałowe opaski całkowicie nie boją się wilgoci i są w stanie przetrwać nawet najbardziej odjechaną kilkudniową imprezę. jak wybrać opaski identyfikacyjne
  5. Opaski winylowe – opcja dla imprez VIP. Mocny, wytrzymały materiał także charakteryzuje się niepowtarzalnie atrakcyjnym wyglądem podkreślającym status wydarzenia. Opaski z winylu są w stanie przetrwać dowolne obciązenia i warunki pogodowe, a po imprezie również posłużą stylowym upominkiem.
  6. Opaski RFID – to idealna opcja dla siłowni, hoteli innych atrakcji. Oprócz tego że dają możliwość wejścia na teren ośrodka, pozwalają także przeprowadzać elektroniczne transakcje, na przykład w barach lub kioskach z upominkami. Bransoletki RFID również pozwalają organizatorom imprezy gromadzić informacje marketingowe o klientach, ich preferencjach i obyczajach.

W ofercie CintaPunto znajdują się wszystkie wymienione rodzaje opasek i bransoletek identyfikacyjnych. Gwarantujemy najwyższą jakość produkcji, przystępne ceny oraz szybką realizację zamówień. Zastanawiasz się, jakie opaski będą najlepsze na Twoją okazję? Zadzwoń lub napisz nam maila – z przyjemnością podpowiemy i udzielimy wszelkich konsultacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *