Gotowi na lato? Opaski identyfikacyjne do letnich imprez masowych

Gotowi na lato? Opaski identyfikacyjne do letnich imprez masowych
Niebawem nadchodzą te 3 wymarzone miesiące, kiedy niemal codziennie odbywają się wszelkiego rodzaju eventy o różnym stopniu „masowości”. Pamiętajmy jednak, że każde podobne wydarzenie – to wyzwanie względem nadzoru za prawidłowym zachowaniem się jego uczestników, zapewnienia ich komfortu i bezpieczeństwa. Z tego powodu już od wielu lat organizatorzy zarówno mniejszych, jak i tych zbierających po kilka tysięcy ludzi, imprez sięgają po różnego rodzaju opaski kontrolne. W CintaPunto oferujemy pełny zakres opasek i bransoletek identyfikacyjnych wykonanych z najwyższej klasy materiałów z możliwością wyboru spośród tysięcy odcieni kolorów i dodania dowolnego indywidualnego nadruku.

Jaki rodzaje opasek identyfikacyjnych oferujemy?

Opaski i bransoletki dla imprez, koncertów i festiwali różnią się przede wszystkim materiałem, z którego są stworzone. Każdy materiał ma swoje zalety i ograniczenia, a więc wybór zależy przede wszystkim od rodzaju eventu, miejsca i warunków, w jakich on się odbywa. Podstawowe rodzaje opasek, jakie znajdziesz w ofercie CintaPunto, to:
  1. Opaski papierowe – najbardziej popularne i powszechnie używane opaski, spotykane podczas tysięcy przeróżnych wydarzeń. Cieszą się ogromnym popytem dzięki najatrakcyjniejszej relacji cena-jakość i dostępności. W CintaPunto produkujemy opaski z wytrzymałego, technologicznego papieru odpornego na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie dostępne kolory są podane w naszym katalogu. Przy dowolnym zamówieniu także oferujemy indywidualny czarny bądź kolorowy nadruk.
  2. Opaski identyfikacyjne Tyvek  – wizualnie bardzo podobne do papierowych, są to opaski ze specjalnego elastycznego tworzywa, o wiele bardziej wytrzymałego niż papier. Doskonała opcja dla kilkudniowych eventów.
  3. Opaski winylowe – mocne, niesamowicie atrakcyjne wizualnie opaski wyposażone w specjalne jednorazowe zapięcie eliminujące wszelkie możliwości oszustwa. W stu procentach odporne na wodę, takie opaski idealnie nadają się do wykorzystania podczas imprez przy basenie, nad morzem lub jeziorem, oraz kilkudniowych festiwali, gdzie najbardziej zależy na tym, aby opaski się nie niszczyły i nie rozciągały.
  4. Opaski tekstylne (koncertowe) z poliestru zapewniają najbardziej solidne i stylowe naniesienie loga lub rysunku. Dzięki specjalnemu zapięciu opaskę łatwo założyć na rękę, po czym zdjąć ją będzie można wyłącznie przecinając nożem lub nożyczkami. Opaski tekstylne są odporne nawet na najbardziej agresywne warunki, więc z łatwością przetrwają kilkudniowe festiwale na otwartym powietrzu. Ze względu na skomplikowany proces produkcji możliwość podrobienia takich opasek jest absolutnie zerowa.
W CintaPunto zamówisz dowolne opaski z indywidualnym zdobieniem graficznym lub tekstowym z gwarancją najkorzystniejszej ceny i szybkiej realizacji zamówienia na terenie całej Europy. Dla stałych klientów także oferujemy elastyczny system zniżek.