Dmuchane pałki dla imprez i kibiców

Historia bransoletki slap on

Dmuchane pałki – to od lat mega popularny gadżet, jaki spotykamy podczas niemal każdego meczu i również podczas większych imprez i festiwali. Technicznie są to poliestrowe piłki o cylindrycznym kształcie, które wygodnie leżą w ręku, dzięki czemu idealnie nadają się do klaskania jedną o drugą, tworząc niesamowity hałas i przyciągając uwagę. Nic dziwnego, że są tak popularne wśród kibiców. Z tych samych powodów dmuchane pałki – to konieczny dodatek do wszelkiego rodzaju marszy, maratonów i koncertów. No i oczywiście są one dzięki temu non-stop popularne wśród marketingowców poszukujących efektywnych rozwiązań na reklamę.

Zalety reklamy na pałkach dmuchanych.

Pod względem marketingowym główną zaletą dmuchanych pałek jest o wiele większa powierzchnia do rozmieszczenia reklamy, niż w przypadku bransoletek lub buttonów. Na takim gadżecie łatwo zmieści się nie tylko logo bądź slogan, ale również dane kontaktowe firmy, szczegółowe informacje o akcjach marketingowych, zdjęcia itd. Do innych zalet zalicz się:

  • atrakcyjny i rzucający się w oczy wygląd, przyciągający uwagę potencjalnych klientów (przy czym nie tylko wyglądem, ale również dźwiękiem);
  • ogromna popularność dmuchanych pałek wśród szerokiej masy ludzi o przeróżnych zainteresowaniach – miłośników sportu, uczestników festiwali, imprez dla dzieci itd.
  • duża wytrzymałość – pałki robi się z trwałego materiału, odpornego na uszkodzenia i oddziaływanie środowiska.

W CintaPunto zamówisz dmuchane pałki z nadrukiem logo lub każdej innej informacji – tekstu bądź grafiki. Oferujemy najlepsze ceny na rynku, krótkie terminy realizacji zamówień i szybko dostawę