Jak uskutecznić kontrolę ilości odwiedzających już nawet w 24h?

Czy czasem przerasta Cię ilość drobnych bieżących spraw organizacyjnych? Zastanawiasz się jak poukładać wszystko tak, aby mieć więcej czasu na priorytetowe obowiązki takie jak planowanie rozwój i oszczędzanie?
Nic dziwnego, prawie każdy z pośród 8 tysięcy naszych klientów kiedyś zmagał się z tymi samymi problemami. Wiemy, że organizacja każdego, nawet małego eventu wymaga dużo poświęcenia oraz uwagi w dopracowaniu najmniejszych szczegółów.
Wprowadzenie naszych opasek kontroli nie gwarantuje że wszystkie problemy znikną, ale sprawi, że zawszę będziesz wiedział ile ludzi było na wejściu, będziesz mógł grupować i rozdzielać odwiedzających, zmniejszyć ilość personelu. Dzięki  możliwości personalizacji opasek możesz poszerzyć rozpoznawalność swojego Brandu. Jesteśmy producentem, a co za tym idzie, 98% zamawianych opasek z nadrukiem lub bez wysyłamy w ciagu 24 godzin!

Właściwości 

DLACZEGO WARTO ZAMAWIAĆ W CINTAPUNTO

Dzięki własnemu zakładowi produkcyjnemu nie korzystamy z usług pośredników zapewniając tym samym najlepszą cenę przy doskonałej jakości materiału.

Dzięki własnej produkcji 98% zamówień dociera do klienta już następnego dnia! Nasze produkty charakteryzują się perfekcyjną jakością nadruku, który jest trwały i czytelny.

Jesteśmy jedynym w Polsce producentem opasek jednodniowych Tyvek. Produkujemy też opaski Cinta stworzone z wyjątkowego, opracowanego przez nas materiału Cinta®

Więcej o nas

PRODUKTY

Zaufało nam ponad 8000 firm z Polski i z zagranicy

[instagram-feed includewords=”#opaskityvek”]