info@cintapunto.pl

Smycze reklamowe z nadrukiem wyprodukowane w Polsce.

 

W Cintapunto projektujemy i produkujemy smycze reklamowe każdego rodzaju. Smycze do identyfikatora z własnym logo lub tekstem u nas zamówisz w ekspresowym tempie.

Ponieważ nie jesteśmy zwykłym pośrednikiem, tylko producentem zlokalizowanym w Polsce,  zapewniamy naprawdę ekspresową realizację zamówień. Dotyczy to zarówno produktów z magazynu, jak i tych robionych na zamówienie.

Tanie i jakościowe smycze poliestrowe są dostępne zarówno od ręki z magazynu, jak i w indywidualnym zakresie. Wszystkie oferowane przez nas akcesoria reklamowe kupisz z dowolnym nadrukiem tekstu, loga lub innego obrazu czy zdjęcia.

Dzięki korzystnej lokalizacji Cintapunto wraz z szybkością realizacji zamówień gwarantujemy także najniższą możliwą cenę przy doskonałym poziomie jakości.

Oprócz smyczy reklamowych w naszej ofercie znajdziesz także opaski tekstylne na nadgarstek, refleksyjne bransoletki z folii PCV, opaski z winylu oraz silikonu. A gdybyś potrzebował nietypowych rozwiązań w zakresie kształtu lub przeznaczenia wyrobów z tych materiałów (na przykład numerki bagażowe), z przyjemnością zaprojektujemy i zrobimy je dla Ciebie indywidualnie.

W naszej ofercie –  smycze reklamowe z nadrukiem od producenta szerokością od 1 do 2,5 cm.

Smycze reklamowe sublimacyjne, producent Cintapunto, Warszawa. Patrz też nasze smycze, opaski oraz bransoletki z grawerem na allegro.

Produkujemy gadżety reklamowe z Twoim Logo.

WordPress Themes