info@cintapunto.pl

Produkujemy opaski odblaskowe. Tanio i ekspresowo.

W Cinetapunto projektujemy i produkujemy identyfikacyjne opaski odblaskowe typu slap.

Ponieważ nie jesteśmy zwykłym pośrednikiem, tylko producentem zlokalizowanym w Polsce,  zapewniamy naprawdę ekspresową realizację zamówień. Dotyczy to zarówno produktów z magazynu, jak i tych robionych na zamówienie.

Tanie i jakościowe bransoletki samozaciskowe z PCV są dostępne zarówno od ręki z magazynu, jak i w indywidualnym zakresie. Wszystkie oferowane przez nas akcesoria reklamowe kupisz z dowolnym kolorze.

Nie sprowadzamy towaru z Chin ani ze Stanów – nasz zakład produkcjny oraz drukarnia znajdują się dosłownie w zasięgu ręki. Zamawiając u nas bransoletki slap masz pewność, że otrzymasz je w najkrótszym możliwym terminie.

Dzięki korzystnej lokalizacji Cintapunto wraz z szybkością realizacji zamówień gwarantujemy także najniższą możliwą cenę przy doskonałym poziomie jakości.

Oprócz samozaciskowych opasek odblaskowych w naszej ofercie znajdziesz także smycze reklamowe, numery startowe oraz tekstylne opaski na nadgarstek,  opaski z Tyvek, vinylu oraz silikonu. A gdybyś potrzebował nietypowych rozwiązań w zakresie kształtu lub przeznaczenia wyrobów z tych materiałów (na przykład numerki bagażowe), z przyjemnością zaprojektujemy i zrobimy je dla Ciebie indywidualnie.

W naszej ofercie –  opaski promocyjne w dowolnym kolorze z podkładem z PCV lub aksamitu.

Opaski odblaskowe, producent Cintapunto, Warszawa. Patrz też nasze smycze, opaski papierowe oraz bransoletki z grawerem na allegro.

Produkujemy gadżety reklamowe z Twoim Logo.

WordPress Themes